Bezpečnostné kovanie ROSTEX RN1 FONDI (PLATINA LESK)
Bezpečnostné kovanie ROSTEX RN1 FONDI (PLATINA LESK)
Varianty:
Zvoľte variant:
| Prevedenie | Povrch | Rozteč | Min. odber | Dostupnosť | Cena za ks | Sila dverí | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Prevedenie:
madlo/klika
Otvor na cylindrickú vložku PZ |
Povrch: Rostex Platina lesk |
Rozteč: 72 mm |
Min. odber: 1 ks |
4-6 týždňov (na objednávku)
|
162 € / ks |
||
|
Prevedenie:
madlo/klika
Otvor na cylindrickú vložku PZ |
Povrch: Rostex Platina lesk |
Rozteč: 90 mm |
Min. odber: 1 ks |
4-6 týždňov (na objednávku)
|
162 € / ks |
||
|
Prevedenie:
madlo/klika
Otvor na cylindrickú vložku PZ |
Povrch: Rostex Platina lesk |
Rozteč: 92 mm |
Min. odber: 1 ks |
4-6 týždňov (na objednávku)
|
162 € / ks |
Odporúčame kúpiť
Popis
Príplatok za MADLO LUMINO
Hrúbka dverí: 38-50 mm
Bezpečnostné kovanie je určené na vstupné dvere otvárané dovnútra aj von.
Vložka nesmie na vonkajšej strane vyčnievať viac ako 15,5 mm nad plochou dverí.
Certifikované na požiarnu odolnosť
Vratný mechanizmus (vratná pružina)
Parametre
| Ostatné parametre | Bezpečnostná trieda 3, Matný povrch, Prekrytka vložky |
|---|---|
| Rozteč | 72 mm, 90 mm, 92 mm |
| Kovanie typ 1 | Štítové |
| Kovanie typ 2 | Bezpečnostné |
| Dizajn | Moderné |
| Materiál | Nerez |
| Tvar štítku/rozety | Oválna |
| Značka | ROSTEX |
| Typy kování [SK] | madlo/klika |
| Povrchová úprava | Rostex Platina lesk |
| Typ otvoru | Otvor na cylindrickú vložku PZ |
| Šírka rozety/štítu | 40 mm |
| Dĺžka kľučky | 116,5 mm |
| Dĺžka štítu | 230 mm |
| Rozteč skrutiek | 204 mm |
| Štvorhran | 8x8 |
| Sila roziet/štítu | 8 mm/ 22 mm |
| Záruka | 2 roky |

































































