Bezpečnostné kovanie ROSTEX RN4 FONDI (PLATINA MAT)
Bezpečnostné kovanie ROSTEX RN4 FONDI (PLATINA MAT)
Varianty:
Zvoľte variant:
| Prevedenie | Povrch | Rozteč | Min. odber | Dostupnosť | Cena za ks | Sila dverí | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Prevedenie:
kľučka-kľučka
Otvor na cylindrickú vložku PZ |
Povrch: Rostex Platina mat |
Rozteč: 72 mm |
Min. odber: 1 ks |
4-6 týždňov (na objednávku)
|
162 € / ks |
||
|
Prevedenie:
kľučka-kľučka
Otvor na cylindrickú vložku PZ |
Povrch: Rostex Platina mat |
Rozteč: 90 mm |
Min. odber: 1 ks |
4-6 týždňov (na objednávku)
|
162 € / ks |
||
|
Prevedenie:
kľučka-kľučka
Otvor na cylindrickú vložku PZ |
Povrch: Rostex Platina mat |
Rozteč: 92 mm |
Min. odber: 1 ks |
4-6 týždňov (na objednávku)
|
162 € / ks |
Odporúčame kúpiť
Popis
Hrúbka dverí: 38-50 mm
Bezpečnostné kovanie je určené na vstupné dvere otvárané dovnútra aj von.
Vložka nesmie na vonkajšej strane vyčnievať viac ako 15,5 mm nad plochou dverí.
Certifikované na požiarnu odolnosť
Vratný mechanizmus (vratná pružina)
Parametre
| Ostatné parametre | Bezpečnostná trieda 3, Matný povrch, Prekrytka vložky, Protipožiarne, Vratná pružina |
|---|---|
| Rozteč | 72 mm, 90 mm, 92 mm |
| Kovanie typ 1 | Štítové |
| Kovanie typ 2 | Bezpečnostné |
| Dizajn | Moderné |
| Materiál | Nerez |
| Tvar štítku/rozety | Obdĺžniková |
| Značka | ROSTEX |
| Typy kování [SK] | kľučka-kľučka |
| Povrchová úprava | Rostex Platina mat |
| Typ otvoru | Otvor na cylindrickú vložku PZ |
| Šírka rozety/štítu | 40 mm |
| Dĺžka kľučky | 116,5 mm |
| Dĺžka štítu | 230 mm |
| Rozteč skrutiek | 204 mm |
| Štvorhran | 8x8 |
| Sila roziet/štítu | 8 mm / 13 mm |
| Záruka | 2 roky |



































































