ZAMYKACIE MADLO TWIN GULATÉ H 8000 - pár
ZAMYKACIE MADLO TWIN GULATÉ H 8000 - pár
Zvoľte variant:
| Prevedenie | Povrch | Rozteč madla | Dĺžka madla | Rozmer profilu madla | Min. odber | Dostupnosť | Cena za ks | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
pár na drevené dvere Prevedenie: |
Povrch: Twin E (nerez matná) |
Rozteč madla: 1125 mm |
Dĺžka madla: 1500 mm |
Rozmer profilu madla: Ø 35 mm |
Min. odber: 1 pár |
2-3 týždne (na objednávku)
|
573 € / pár |
||
|
pár na sklenené dvere Prevedenie: |
Povrch: Twin E (nerez matná) |
Rozteč madla: 1125 mm |
Dĺžka madla: 1500 mm |
Rozmer profilu madla: Ø 35 mm |
Min. odber: 1 ks |
2-3 týždne (na objednávku)
|
507 € / ks |
Popis
Súčasťou balenia je aj protikus k výsuvnej zástrči.
Hoci je madlo zamykacie, nemôže byť súčasťou systému generálneho kľúča, pretože vložka do jeho zámku je iného typu ako cylindrické vložky do zámkov v dverných krídlach.
Parametre
| Kovanie typ 1 | Madlo |
|---|---|
| Kovanie typ 2 | Dverné |
| Dizajn | Moderné |
| Materiál | Nerez |
| Značka | Twin |
| Povrchová úprava | Twin E (nerez matná) |
| Záruka | 2 roky |
| Rozteč madla | 1125 mm |
| Dĺžka madla | 1500 mm |
| Rozmer profilu madla | Ø 35 mm |





















































