VÝPREDAJ Okenné kovanie ACT kľučka AC pre plastové okná a eurookná (BIELA)
VÝPREDAJ Okenné kovanie ACT kľučka AC pre plastové okná a eurookná (BIELA)
Produkt nie je určený na predaj. Nájsť podobný.Parametre
| Kovanie typ 2 | Okenné |
|---|---|
| Dizajn | Moderné |
| Tvar štítku/rozety | Oválna |
| Značka | AC-T |
| Typy kovania - variant | EO kľučka pre eurookno |
| Povrchová úprava - variant | AC-T BIELA |
| Šírka rozety/štítu | 28 mm |
| Dĺžka kľučky | 128 mm |
| Dĺžka štítu | 62 mm |
| Záruka | 2 roky |



















































