VÝPREDAJ Ochranné kovanie COBRA SLIM (F1 - strieborný elox) - PZ kľučka/kľučka - rozstup 90 mm
VÝPREDAJ Ochranné kovanie COBRA SLIM (F1 - strieborný elox) - PZ kľučka/kľučka - rozstup 90 mm
Produkt nie je určený na predaj. Nájsť podobný.Popis
U sily dverí 45mm je spojovací materiál štandardne v cene, u silnejších dverí je účtovaný príplatok.
Jedná sa o ochranné kovanie.
Parametre
| Ostatné parametre | Matný povrch, Úzky štít |
|---|---|
| Rozteč | 72 mm, 90 mm, 92 mm |
| Kovanie typ 1 | Štítové |
| Kovanie typ 2 | Pre bránky |
| Dizajn | Moderné |
| Materiál | Hliník |
| Tvar štítku/rozety | Zúžené |
| Značka | COBRA |
| Typy kovania - variant | kľučka-kľučka |
| Povrchová úprava - variant | COBRA F1 (strieborný elox) |
| Typ otvoru - variant | Otvor na cylindrickú vložku PZ |
| Šírka rozety/štítu | 30 mm |
| Dĺžka kľučky | 122 mm |
| Dĺžka štítu | 242 mm |
| Záruka | 2 roky |



















































