VÝPREDAJ Dverné kovanie Lienbacher Cuba (nerez mat) - BB
VÝPREDAJ Dverné kovanie Lienbacher Cuba (nerez mat) - BB
Produkt nie je určený na predaj. Nájsť podobný.Popis
Kovanie s vratnou pružinou.
Parametre
| Ostatné parametre | Matný povrch, Vratná pružina |
|---|---|
| Kovanie typ 1 | Rozetové |
| Kovanie typ 2 | Dverné |
| Dizajn | Moderné |
| Materiál | Nerez |
| Tvar štítku/rozety | Okrúhla |
| Značka | Lienbacher |
| Typy kování [SK] | kľučka-kľučka |
| Povrchová úprava | Lienbacher nerez mat |
| Typ otvoru | Otvor pre obyčajný kľúč BB |
| Šírka rozety/štítu | 52 mm |
| Dĺžka kľučky: | 135 mm |
| Sila roziet/štítu | 11 mm |
| Záruka | 2 roky |



















































