VÝPREDAJ ACT Mušle pre posuvné dvere HR (lesklý chróm) - bez otvoru
VÝPREDAJ ACT Mušle pre posuvné dvere HR (lesklý chróm) - bez otvoru
Produkt nie je určený na predaj. Nájsť podobný.Popis
Kvalitné úchyty z kovu na montáž a ovládanie posuvných interiérových dverí. Moderný dizajn hranatých mušlí, jednoduchá montáž a široká škála prevedení zaistí vašim dverám príjemné ovládanie a elegantný vzhľad.
NA OBJEDNANIE LEN 2 ks: bez otvoru
Parametre
| Ostatné parametre | Lesklý povrch |
|---|---|
| Kovanie typ 2 | Kovanie pre posuvné dvere |
| Dizajn | Moderné |
| Materiál | Zliatina kovov |
| Tvar štítku/rozety | Hranatá |
| Značka | AC-T |
| Typy kovania - variant | bez otvoru |
| Povrchová úprava - variant | AC-T Chróm |
| Typ otvoru - variant | Bez otvoru |
| Šírka rozety/štítu | 40 mm |
| Dĺžka štítu | 125 mm |
| Sila roziet/štítu | 4,5 mm |
| Rozteč skrutiek | 105 mm |
| Záruka | 2 roky |



















































