Tŕň delený ROSTEX PANIK 8x8 mm
Zvoľte variant:
| Prevedenie | Povrch | Min. odber | Dostupnosť | Cena za ks | ||
|---|---|---|---|---|---|---|
|
120 mm Prevedenie: |
Povrch: ROSTEX Nerez mat |
Min. odber: 1 ks |
2-3 týždne (na objednávku)
|
10 € / ks |
||
|
140 mm Prevedenie: |
Povrch: | Min. odber: 1 ks |
2-3 týždne (na objednávku)
|
10 € / ks |
||
|
160 mm Prevedenie: |
Povrch: | Min. odber: 1 ks |
2-3 týždne (na objednávku)
|
11 € / ks |
Popis
Delený štvorhran 8x8 mm pre panikové kovanie
Parametre
| Rozteč | 72 mm, 90 mm, 92 mm |
|---|---|
| Materiál | Nerez |
| Značka | ROSTEX |
| Povrchová úprava | ROSTEX Nerez mat |
| Šírka rozety/štítu | 40 mm |
| Dĺžka kľučky | 110 mm |
| Dĺžka štítu | 252 mm |
| Štvorhran | 8x8 |
| Sila roziet/štítu | 8 mm/ 13,3 mm |
| Záruka | 5 rokov |



















































