Protipožiarne kovania Lienbacher Nero/KS (nerez mat)
Protipožiarne kovania Lienbacher Nero/KS (nerez mat)
Zvoľte variant:
| Prevedenie | Povrch | Min. odber | Dostupnosť | Cena za ks | ||
|---|---|---|---|---|---|---|
|
Prevedenie:
kľučka-kľučka
Otvor na cylindrickú vložku PZ |
Povrch: Lienbacher nerez mat |
Min. odber: 1 ks |
2 týždne (na objednávku)
|
63 € / ks |
||
|
Prevedenie:
kľučka ľavá / guľa
Otvor na cylindrickú vložku PZ |
Povrch: Lienbacher nerez mat |
Min. odber: 1 ks |
2 týždne (na objednávku)
|
79 € / ks |
||
|
Prevedenie:
kľučka pravá / guľa
Otvor na cylindrickú vložku PZ |
Povrch: Lienbacher nerez mat |
Min. odber: 1 ks |
2 týždne (na objednávku)
|
79 € / ks |
Popis
- Protipožiarne podľa DIN 18273
- štvorhran 9 mm
Parametre
| Ostatné parametre | Matný povrch, Protipožiarne |
|---|---|
| Kovanie typ 1 | Rozetové |
| Kovanie typ 2 | Protipožiarne |
| Dizajn | Moderné |
| Materiál | Nerez |
| Tvar štítku/rozety | Okrúhla |
| Značka | Lienbacher |
| Typy kování [SK] | kľučka pravá / guľa, kľučka ľavá / guľa, kľučka-kľučka |
| Povrchová úprava | Lienbacher nerez mat |
| Typ otvoru | Otvor na cylindrickú vložku PZ |
| Šírka rozety/štítu | 53 mm |
| Dĺžka kľučky: | 135 mm |
| Sila roziet/štítu | 10 mm |
| Štvorhran | 9x9 |
| Záruka | 2 roky |



















































