Panikové kovanie ROSTEX ALBACETE s čapmi (NEREZ MAT)
Panikové kovanie ROSTEX ALBACETE s čapmi (NEREZ MAT)
Odporúčame kúpiť
Popis
Hrúbka dverí: 38-43 mm
Nerezové dverové kovanie s vysokou životnosťou a odolnosťou, je určené pre dvere s vyššou frekvenciou priechodu.
Kľučky a rozety sú vyrobené z nerezovej ocele.
Zosilnená oceľová výstuha s fixačnými čapmi.
Zosilnená konštrukcia kľučky.
Spojovací materiál z nerezovej ocele.
Kovanie obsahuje dve vratné pružiny.
Klasifikácia podľa EN 1906: 37-B030A.
Prevedenie WC je na hrúbku dverí 38-43 mm.
Konštrukcia s fixačnými kovovými náliatkami
Certifikované na požiarnu odolnosť
Vysoká frekvencia používania verejnosti
Lacné, kvalitné dverové kovanie od českého výrobcu.
Parametre
| Ostatné parametre | Matný povrch |
|---|---|
| Kovanie typ 1 | Rozetové |
| Kovanie typ 2 | Objektové |
| Dizajn | Moderné |
| Materiál | Nerez |
| Tvar štítku/rozety | Okrúhla |
| Značka | ROSTEX |
| Typy kování [SK] | kľučka-kľučka |
| Povrchová úprava | ROSTEX Nerez mat |
| Typ otvoru | Otvor na cylindrickú vložku PZ |
| Šírka rozety/štítu | 53 mm |
| Dĺžka kľučky | 115 mm |
| Sila roziet/štítu | 9 mm |
| Rozteč skrutiek | 38 mm |
| Štvorhran | 8x8 |
| Záruka | 10 rokov |




















































