Ochranné rozety ACT PZ B (NEREZ)
Ochranné rozety ACT PZ B (NEREZ)
Produkt nie je určený na predaj. Nájsť podobný.Popis
Ochranné rozety zvýši zabezpečenie vstupných dverí. Rozety sú Preskrutkovanie cez dvere, majú masívne krycie štítok. Bežná inštalácia je do dverí hrúbky 40 mm.
Parametre
| Ostatné parametre | Preskrutkovanie cez dvere |
|---|---|
| Kovanie typ 1 | Rozetové |
| Kovanie typ 2 | Ochranné |
| Materiál | Nerez |
| Tvar štítku/rozety | Okrúhla |
| Značka | AC-T |
| Typy kovania - variant | kľučka-kľučka |
| Povrchová úprava - variant | AC-T Nerez |
| Typ otvoru - variant | Otvor na cylindrickú vložku PZ |
| Dĺžka štítu | 55 mm |
| Sila roziet/štítu | 10 mm |
| Šírka rozety/štítu | 55 mm |
| Záruka | 2 roky |



















































