Dverné madlo MP kód K00 Ø 25 mm UN (WS - Biela matná) - pár
Dverné madlo MP kód K00 Ø 25 mm UN (WS - Biela matná) - pár
Kat. číslo:
8584138358896
Zvoľte variant:
| Prevedenie | Povrch | Rozteč madla | Dĺžka madla | Rozmer profilu madla | Min. odber | Dostupnosť | Cena za ks | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Prevedenie:
8584138358896
|
Povrch: MP WS (biela mat) |
Rozteč madla: 200 mm |
Dĺžka madla: 300 mm |
Rozmer profilu madla: 25 mm |
Min. odber: 1 pár |
3-10 dní (na objednávku)
|
132 € / pár |
||
|
Prevedenie:
8584138358926
|
Povrch: MP WS (biela mat) |
Rozteč madla: 300 mm |
Dĺžka madla: 400 mm |
Rozmer profilu madla: 25 mm |
Min. odber: 1 pár |
3-10 dní (na objednávku)
|
140 € / pár |
||
|
Prevedenie:
8584138358957
|
Povrch: MP WS (biela mat) |
Rozteč madla: 300 mm |
Dĺžka madla: 500 mm |
Rozmer profilu madla: 25 mm |
Min. odber: 1 pár |
3-10 dní (na objednávku)
|
157 € / pár |
||
|
Prevedenie:
8584138358988
|
Povrch: MP WS (biela mat) |
Rozteč madla: 400 mm |
Dĺžka madla: 600 mm |
Rozmer profilu madla: 25 mm |
Min. odber: 1 pár |
3-10 dní (na objednávku)
|
179 € / pár |
||
|
Prevedenie:
8584138359015
|
Povrch: MP WS (biela mat) |
Rozteč madla: 600 mm |
Dĺžka madla: 800 mm |
Rozmer profilu madla: 25 mm |
Min. odber: 1 pár |
3-10 dní (na objednávku)
|
196 € / pár |
||
|
Prevedenie:
8584138358803
|
Povrch: MP WS (biela mat) |
Rozteč madla: 700 mm |
Dĺžka madla: 1000 mm |
Rozmer profilu madla: 25 mm |
Min. odber: 1 pár |
3-10 dní (na objednávku)
|
232 € / pár |
||
|
Prevedenie:
8584138358834
|
Povrch: MP WS (biela mat) |
Rozteč madla: 900 mm |
Dĺžka madla: 1200 mm |
Rozmer profilu madla: 25 mm |
Min. odber: 1 pár |
3-10 dní (na objednávku)
|
256 € / pár |
||
|
Prevedenie:
8584138358865
|
Povrch: MP WS (biela mat) |
Rozteč madla: 1300 mm |
Dĺžka madla: 1600 mm |
Rozmer profilu madla: 25 mm |
Min. odber: 1 pár |
3-10 dní (na objednávku)
|
384 € / pár |
Popis
Madlo na dvere je vyrobené z vysoko kvalitnej nehrdzavejúcej ocele, známe ako nerez a je povrchovo upravené. Profil madla je 25 mm. Súprava UNIVERZÁL (UN) obsahuje spojovací materiál pre obojstrannú montáž dvoch madiel do dreva, PVC, AL, skla. Madlo s dĺžkou 1600 mm má 3 úchyty.
Parametre
| Ostatné parametre | Matný povrch |
|---|---|
| Kovanie typ 1 | Madlo |
| Kovanie typ 2 | Dverné |
| Materiál | Nerez |
| Značka | MP |
| Povrchová úprava | MP WS (biela mat) |
| Záruka | 5 rokov |
| Rozteč madla | 1300 mm, 200 mm, 300 mm, 400 mm, 600 mm, 700 mm, 900 mm |
| Dĺžka madla | 1000 mm, 1200 mm, 1600 mm, 300 mm, 400 mm, 500 mm, 600 mm, 800 mm |
| Rozmer profilu madla | 25 mm |






















































