Dverné madlo MP EN - Typ 02 - Ø 25 mm (BN - Brúsená nerez) - pár
Dverné madlo MP EN - Typ 02 - Ø 25 mm (BN - Brúsená nerez) - pár
Kat. číslo:
8584138457681
Zvoľte variant:
| Prevedenie | Povrch | Rozteč madla | Dĺžka madla | Rozmer profilu madla | Min. odber | Dostupnosť | Cena za ks | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Prevedenie:
8584138457681
|
Povrch: MP BN (brúsená nerez) |
Rozteč madla: 250 mm |
Dĺžka madla: 275 mm |
Rozmer profilu madla: 25 mm |
Min. odber: 1 pár |
3-10 dní (na objednávku)
|
47 € / pár |
||
|
Prevedenie:
8584138457698
|
Povrch: MP BN (brúsená nerez) |
Rozteč madla: 300 mm |
Dĺžka madla: 325 mm |
Rozmer profilu madla: 25 mm |
Min. odber: 1 pár |
3-10 dní (na objednávku)
|
54 € / pár |
||
|
Prevedenie:
8584138457704
|
Povrch: MP BN (brúsená nerez) |
Rozteč madla: 425 mm |
Dĺžka madla: 450 mm |
Rozmer profilu madla: 25 mm |
Min. odber: 1 pár |
3-10 dní (na objednávku)
|
69 € / pár |
||
|
Délka 625 mm600 mmØ 25 mm Prevedenie: 8584138457711
|
Povrch: MP BN (brúsená nerez) |
Rozteč madla: 600 mm |
Dĺžka madla: 625 mm |
Rozmer profilu madla: 25 mm |
Min. odber: 1 ks |
3-10 dní (na objednávku)
|
88 € / ks |
Popis
Madlo na dvere je vyrobené z vysoko kvalitnej nehrdzavejúcej ocele, známe ako nerez a je povrchovo upravené. Madlo je určené pre sklenené alebo drevené dvere. Profil madla je 25 mm. Priemer vŕtania je 13 mm pre sklenené dvere a 9 mm pre drevené dvere. Súprava obsahuje spojovací materiál.
Parametre
| Kovanie typ 1 | Madlo |
|---|---|
| Kovanie typ 2 | Dverné |
| Dizajn | Moderné |
| Materiál | Nerez |
| Značka | MP |
| Povrchová úprava | MP BN (brúsená nerez) |
| Záruka | 5 rokov |
| Rozteč madla | 250 mm, 300 mm, 425 mm, 600 mm |
| Dĺžka madla | 275 mm, 325 mm, 450 mm, 625 mm |
| Rozmer profilu madla | 25 mm |



















































