MADLO COBRA INOX G (IN - NEREZ) - kus
MADLO COBRA INOX G (IN - NEREZ) - kus
Zvoľte variant:
| Prevedenie | Povrch | Rozteč madla | Dĺžka madla | Rozmer profilu madla | Min. odber | Dostupnosť | Cena za ks | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Prevedenie:
CHMADLOGP
|
Povrch: COBRA IN (nerez) |
Rozteč madla: 600 mm |
Dĺžka madla: 632 mm |
Rozmer profilu madla: 32 mm |
Min. odber: 1 ks |
Skladom
|
52 € / ks |
||
|
Prevedenie:
CHMADLOG
|
Povrch: COBRA IN (nerez) |
Rozteč madla: 700 mm |
Dĺžka madla: 732 mm |
Rozmer profilu madla: Ø 32 mm |
Min. odber: 1 ks |
Skladom
|
55 € / ks |
||
|
Prevedenie:
|
Povrch: COBRA IN (nerez) |
Rozteč madla: 800 mm |
Dĺžka madla: 832 mm |
Rozmer profilu madla: Ø 32 mm |
Min. odber: 1 ks |
Skladom
|
63 € / ks |
||
|
Prevedenie:
|
Povrch: COBRA IN (nerez) |
Rozteč madla: 900 mm |
Dĺžka madla: 932 mm |
Rozmer profilu madla: Ø 32 mm |
Min. odber: 1 ks |
Skladom
|
70 € / ks |
||
|
Prevedenie:
|
Povrch: COBRA IN (nerez) |
Rozteč madla: 1000 mm |
Dĺžka madla: 1032 mm |
Rozmer profilu madla: Ø 32 mm |
Min. odber: 1 ks |
Skladom
|
70 € / ks |
||
|
Prevedenie:
|
Povrch: COBRA IN (nerez) |
Rozteč madla: 1100 mm |
Dĺžka madla: 1132 mm |
Rozmer profilu madla: Ø 32 mm |
Min. odber: 1 ks |
Skladom
|
89 € / ks |
Popis
INOX G - MADLO
Trendom posledných rokov je stále častejšie používanie dverných madiel v interiéri na posuvných a pivotových dverách. Kolekcia madiel INOX predstavuje atraktívny dizajnový prvok s jednoduchými priamymi líniami, ktoré súznia s vybavením moderných interiérov a kancelárií, veľmi žiadané sú aj v segmente verejných stavieb (nemocnice, školy, reštaurácie), kde nachádzajú svoje miesto na otočných dverách bez zámkov. Nenápadný pôvab madla INOX G spočíva v spojení moderných jednoduchých línií s obľúbeným nerezovým povrchom. Okrúhla úchopová plocha bez hrán zaistí optimálny úchop, rozmerová variabilita (35-110 cm) predstavuje istotu, že môžete zvoliť takú veľkosť madla, aby celkový vzhľad zodpovedal rozmerom dverí i veľkosti celej miestnosti.
Vlastnosti produktu:
Madlo vhodné do interiéru
Material: INOX nerez
Typ: jednostranné madlo
Spojovací materiál súčasťou balenia
Parametre
| Kovanie typ 1 | Madlo |
|---|---|
| Kovanie typ 2 | Dverné |
| Dizajn | Moderné |
| Materiál | Nerez |
| Značka | COBRA |
| Povrchová úprava | COBRA IN (nerez) |
| Záruka | 2 roky |
| Rozteč madla | 1000 mm, 1100 mm, 600 mm, 700 mm, 800 mm, 900 mm |
| Dĺžka madla | 1032 mm, 1132 mm, 632 mm, 732 mm, 832 mm, 932 mm |
| Rozmer profilu madla | 32 mm, Ø 32 mm |



















































