DVERNÉ MADLO MP kód K00 Ø 25 mm ST ks (biela mat)
DVERNÉ MADLO MP kód K00 Ø 25 mm ST ks (biela mat)
Kat. číslo:
8584138410396
Zvoľte variant:
| Prevedenie | Povrch | Min. odber | Dostupnosť | Cena za ks | ||
|---|---|---|---|---|---|---|
|
Prevedenie:
8584138410396
|
Povrch: MP BIELA |
Min. odber: 1 ks |
Skladom
|
63 € / ks |
||
|
Prevedenie:
8584138410402
|
Povrch: MP BIELA |
Min. odber: 1 ks |
Skladom
|
67 € / ks |
||
|
Prevedenie:
8584138410419
|
Povrch: MP BIELA |
Min. odber: 1 ks |
Skladom
|
75 € / ks |
||
|
Prevedenie:
8584138410426
|
Povrch: MP BIELA |
Min. odber: 1 ks |
Skladom
|
86 € / ks |
||
|
Prevedenie:
8584138410433
|
Povrch: MP BIELA |
Min. odber: 1 ks |
Skladom
|
95 € / ks |
||
|
Prevedenie:
8584138410440
|
Povrch: MP BIELA |
Min. odber: 1 ks |
Skladom
|
113 € / ks |
||
|
Prevedenie:
8584138410457
|
Povrch: MP BIELA |
Min. odber: 1 ks |
Skladom
|
125 € / ks |
||
|
Prevedenie:
8584138410464
|
Povrch: MP BIELA |
Min. odber: 1 ks |
Skladom
|
186 € / ks |
Popis
Madlo na dvere je vyrobené z vysoko kvalitnej nehrdzavejúcej ocele, známe ako nerez a je povrchovo upravené.
Profil madla 25 mm.
Uvedená cena je za 1 kus.
K držadlám na dvere odporúčame zakúpiť aj spojovací materiál podľa požadovaného typu materiálu.
Parametre
| Kovanie typ 2 | Dverné |
|---|---|
| Dizajn | Moderné |
| Materiál | Nerez |
| Značka | MP |
| Povrchová úprava | MP BIELA |
| Záruka | 5 rokov |
| Rozteč madla | 1300 mm, 200 mm, 300 mm, 400 mm, 600 mm, 700 mm, 900 mm |
| Dĺžka madla | 1000 mm, 1200 mm, 1600 mm, 300 mm, 400 mm, 500 mm, 600 mm, 800 mm |
| Rozmer profilu madla | 25 mm |






















































