Dverové kovanie ROSTEX RAVENA/H LUMINO (ČIERNA)
Dverové kovanie ROSTEX RAVENA/H LUMINO (ČIERNA)
Zvoľte variant:
| Prevedenie | Povrch | Min. odber | Dostupnosť | Cena za ks | ||
|---|---|---|---|---|---|---|
|
Prevedenie:
kľučka-kľučka
Bez spodnej rozety |
Povrch: ROSTEX ČIERNA |
Min. odber: 1 ks |
3-10 dní (na objednávku)
|
88 € / ks |
|
|
Prevedenie:
kľučka-kľučka
Otvor pre obyčajný kľúč BB |
Povrch: ROSTEX ČIERNA |
Min. odber: 1 ks |
3-10 dní (na objednávku)
|
94 € / ks |
||
|
Prevedenie:
kľučka-kľučka
Otvor na cylindrickú vložku PZ |
Povrch: ROSTEX ČIERNA |
Min. odber: 1 ks |
3-10 dní (na objednávku)
|
94 € / ks |
||
|
Prevedenie:
kľučka-kľučka
WC kľúč |
Povrch: ROSTEX ČIERNA |
Min. odber: 1 ks |
3-10 dní (na objednávku)
|
112 € / ks |
Odporúčame kúpiť
Popis
Hrúbka dverí: 38-52 mm
Kľučky a štíty sú vyrobené z nerezovej ocele s povrchovou úpravou (prášková farba čierna matná RAL 9005).
Oceľové telo výstuhy roziet s fixačnými čapmi.
Klasifikácia podľa EN 1906: 37-B030A
Spojovací materiál z nerezovej ocele.
Kovanie obsahuje vratnú pružinu.
Prevedenie WC je na hrúbku dverí 38-43 mm.
Kľučky sú opatrené svetelným zdrojom. Svetlo je viditeľné do vzdialenosti až 15 ma nepotrebuje žiadne napájanie. Vyžaruje svetlo nepretržite až po dobu 15 rokov. Cez deň nie je svetlo viditeľné, po zotmení je jasne viditeľné.
Zjednodušuje orientáciu v priestore v noci av miestach s nedostatočným dopadom denného svetla.
Parametre
| Ostatné parametre | Matný povrch, Svetelný zdroj, Vratná pružina |
|---|---|
| Kovanie typ 1 | Rozetové |
| Kovanie typ 2 | Dverné |
| Dizajn | Moderné |
| Materiál | Nerez |
| Tvar štítku/rozety | Hranatá |
| Značka | ROSTEX |
| Typy kování [SK] | kľučka-kľučka |
| Povrchová úprava | ROSTEX ČIERNA |
| Typ otvoru | Bez spodnej rozety, Otvor na cylindrickú vložku PZ, Otvor pre obyčajný kľúč BB, WC kľúč |
| Šírka rozety/štítu | 53 mm |
| Dĺžka kľučky | 140 mm |
| Sila roziet/štítu | 9 mm |
| Rozteč skrutiek | 38 mm |
| Štvorhran | 8x8 |
| Dĺžka štítu | 53 mm |
| Záruka | 2 roky |





























































