Dverové kovanie MP LI - ROSE (OGS - Bronz česaný matný)
Dverové kovanie MP LI - ROSE (OGS - Bronz česaný matný)
Zvoľte variant:
| Prevedenie | Povrch | Rozteč | Min. odber | Dostupnosť | Cena za ks | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Prevedenie:
kľučka-kľučka
Otvor pre obyčajný kľúč BB 8584138109917 |
Povrch: MP OGS (bronz česaný mat) |
Rozteč: 90 mm |
Min. odber: 1 ks |
Skladom
|
169 € / ks |
||
|
Prevedenie:
kľučka-kľučka
Otvor na cylindrickú vložku PZ 8584138109924 |
Povrch: MP OGS (bronz česaný mat) |
Rozteč: 90 mm |
Min. odber: 1 ks |
Skladom
|
169 € / ks |
||
|
Prevedenie:
kľučka-kľučka
Otvor na cylindrickú vložku PZ 8584138110296 |
Povrch: MP OGS (bronz česaný mat) |
Rozteč: 92 mm |
Min. odber: 1 ks |
Skladom
|
169 € / ks |
Popis
Štítová kľučka na interiérové dvere s oválnym štítom je vyrobená z ušľachtilých materiálov vysokej kvality - mosadz a je povrchovo upravená. Oválny štít má rozmery 50 mm x 275 mm.
Kľučka v exkluzívnom prevedení z kolekcie Rose je inšpirovaná kvetom - ruža, vďaka čomu má kľučka romantický a ženský nádych.
Je to len na vašom rozhodnutí, akú rozteč, aké prevedenie a aký typ otvoru si vyberiete z našej širokej ponuky. V prípade, že sa neviete rozhodnúť, radi vám poradíme a pomôžeme s výberom.
Upozornenie:
Tento typ položky je nutné uhradiť vopred. Dodanie do 6 - 8 týždňov od uhradenia objednávky.
Parametre
| Ostatné parametre | Matný povrch, Preskrutkovanie cez dvere, Vratná pružina |
|---|---|
| Rozteč | 72 mm, 90 mm, 92 mm |
| Kovanie typ 1 | Štítové |
| Kovanie typ 2 | Dverné |
| Dizajn | Rustikálne |
| Materiál | Mosadz |
| Tvar štítku/rozety | Oválna |
| Značka | MP |
| Typy kování [SK] | kľučka-kľučka |
| Povrchová úprava | MP OGS (bronz česaný mat) |
| Typ otvoru | Otvor na cylindrickú vložku PZ, Otvor pre obyčajný kľúč BB |
| Dĺžka kľučky | 166 mm |
| Dĺžka štítu | 275 mm |
| Šírka rozety/štítu | 50 mm |
| Záruka | 5 rokov |





















































