Dverové kovanie MP Favorit - R 2002 5S (BRÚSENÁ NEREZ)
Dverové kovanie MP Favorit - R 2002 5S (BRÚSENÁ NEREZ)
Produkt nie je určený na predaj. Nájsť podobný.Popis
- Dverové kovanie pre interiérové dvere
- Určené pre štandardné hrúbku dverí 40 mm
Určené pre prostredie s vysokou frekvenciou pohybu ľudí (administratívne priestory, predajne, čerpacie stanice, nákupné centrá) a sú vhodné aj do vlhkého prostredia.
Na čistenie a ošetrovanie nepoužívajte žiadne agresívne chemikálie ani čistiace prostriedky.Čistite len mäkkou vlhkou handrou. Pri vydávaní neštandartných (pískavých) zvukov alebo pri drhnutie používajte univezálne mazivo.
Modely sú vyrobené z kvalitnej ušľachtilej nerezovej ocele.
Vratná pružina kľučky
Preskrutkovanie cez dvere
Kľukové nasadenie krytky rozety, štítu (TUPAI)
Guľa fixná
Vyrobeno v Portugalsku
Parametre
| Ostatné parametre | Matný povrch, Preskrutkovanie cez dvere, Vratná pružina |
|---|---|
| Kovanie typ 1 | Rozetové |
| Kovanie typ 2 | Dverné |
| Dizajn | Moderné |
| Materiál | Nerez |
| Tvar štítku/rozety | Okrúhla |
| Značka | MP |
| Typy kovania - variant | kľučka-kľučka |
| Povrchová úprava - variant | MP BN (brúsená nerez) |
| Typ otvoru - variant | Bez spodnej rozety, Otvor na cylindrickú vložku PZ, Otvor pre obyčajný kľúč BB, WC kľúč |
| Šírka rozety/štítu | 52 mm |
| Dĺžka kľučky | 132 mm |
| Sila roziet/štítu | 11 mm |
| Rozteč skrutiek | 38 mm |
| Záruka | 5 rokov |




















































