Dverové kovanie MP FO - FAN - SO (OGS - Bronz česaný matný)
Dverové kovanie MP FO - FAN - SO (OGS - Bronz česaný matný)
Produkt nie je určený na predaj. Nájsť podobný.Popis
Štítová kľučka na interiérové dvere s oválnym štítom je vyrobená z materiálov vysokej kvality - mosadz / zamak a je povrchovo upravená. Oválny štít má rozmery 40 mm x 232 mm.
Kľučka z radu FORME line obsahuje vratný mechanizmus.
Upozornenie:
Pri objednávaní štítových kľučiek je potrebné vedieť vzdialenosť medzi osou kľučky a osou kľúča (rozstup). Štandardná vzdialenosť je 72 alebo 90 mm. Rovnako aj otvory do štítových kľučiek sú razené na mieru, a preto vás prosíme o uvedenie nielen správnej rozteče, ale aj typu otvorov. V opačnom prípade výmena kľučiek nemusí byť samozrejmosťou.
Parametre
| Ostatné parametre | Matný povrch, Preskrutkovanie cez dvere, Vratná pružina |
|---|---|
| Rozteč | 72 mm, 90 mm |
| Kovanie typ 1 | Štítové |
| Kovanie typ 2 | Dverné |
| Dizajn | Moderné |
| Materiál | Mosadz/zamak |
| Tvar štítku/rozety | Oválna |
| Značka | MP |
| Typy kovania - variant | koule/klika levá, koule/klika pravá, kľučka-kľučka |
| Povrchová úprava - variant | MP OGS (bronz česaný mat) |
| Typ otvoru - variant | Bez otvoru, Otvor na cylidrickou vložku, Otvor na cylindrickú vložku PZ, Otvor pre obyčajný kľúč BB, WC kľúč |
| Dĺžka kľučky | 115 mm |
| Dĺžka štítu | 232 mm |
| Sila roziet/štítu | 10 mm |
| Šírka rozety/štítu | 40 mm |
| Záruka | 5 rokov |



















































