DVERNÉ MADLO TWIN BJ 118002 (E) - kus
DVERNÉ MADLO TWIN BJ 118002 (E) - kus
Kat. číslo:
HS122022
Rozteč madla:
200 mm
Dĺžka madla:
225 mm
Rozmer profilu madla:
25 mm
Zvoľte variant:
| Prevedenie | Povrch | Rozteč madla | Dĺžka madla | Rozmer profilu madla | Min. odber | Dostupnosť | Cena za ks | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Prevedenie:
HS122022
|
Povrch: Twin E (nerez matná) |
Rozteč madla: 200 mm |
Dĺžka madla: 225 mm |
Rozmer profilu madla: 25 mm |
Min. odber: 1 ks |
3-10 dní (na objednávku)
|
38 € / ks |
||
|
Prevedenie:
|
Povrch: Twin E (nerez matná) |
Rozteč madla: 300 mm |
Dĺžka madla: 325 mm |
Rozmer profilu madla: 25 mm |
Min. odber: 1 ks |
3-10 dní (na objednávku)
|
47 € / ks |
||
|
Prevedenie:
|
Povrch: Twin E (nerez matná) |
Rozteč madla: 600 mm |
Dĺžka madla: 625 mm |
Rozmer profilu madla: 25 mm |
Min. odber: 1 ks |
3-10 dní (na objednávku)
|
57 € / ks |
||
|
Prevedenie:
|
Povrch: Twin E (nerez matná) |
Rozteč madla: 900 mm |
Dĺžka madla: 925 mm |
Rozmer profilu madla: 25 mm |
Min. odber: 1 ks |
3-10 dní (na objednávku)
|
85 € / ks |
||
|
Prevedenie:
|
Povrch: Twin E (nerez matná) |
Rozteč madla: 1200 mm |
Dĺžka madla: 1225 mm |
Rozmer profilu madla: 25 mm |
Min. odber: 1 ks |
3-10 dní (na objednávku)
|
109 € / ks |
Popis
Na adrese info@e-kovani.cz si je možné objednať aj madlo v povrchu čierny mat (CM).
Termín nanesenia tohto povrchu na nerezové madlá je štyri až päť týždňov v závislosti od naplnenia výrobných kapacít.
Záloha je 70% z celkovej ceny.
Príplatok (k cene nerezového madla) je 900 Kč / 34 € za kus a 1 800 Kč / 67,90 € za pár.
Parametre
| Kovanie typ 1 | Madlo |
|---|---|
| Kovanie typ 2 | Dverné |
| Dizajn | Moderné |
| Materiál | Nerez |
| Značka | Twin |
| Povrchová úprava - variant | Twin E (nerez matná) |
| Záruka | 2 roky |
| Rozteč madla | 1200 mm, 200 mm, 300 mm, 600 mm, 900 mm |
| Dĺžka madla | 1225 mm, 225 mm, 325 mm, 625 mm, 925 mm |
| Rozmer profilu madla | 25 mm |





















































