DVERNÉ MADLO MP M2 WA/BD-DREVO - ks (Strieborná RAL 9006)
DVERNÉ MADLO MP M2 WA/BD-DREVO - ks (Strieborná RAL 9006)
Varianty:
Kat. číslo:
8584138380613
Popis
Madlo na dvere je vyrobené z hliníka a je povrchovo upravené. Profil madla: priemer 30 mm Rozstup madla: 300 mm Dĺžka madla: 330 mm Uvedená cena je za 1 kus. Súčasťou balenia je spojovací materiál pre drevo.
Parametre
| Kovanie typ 1 | Madlo |
|---|---|
| Kovanie typ 2 | Dverné |
| Dizajn | Moderné |
| Materiál | Nerez |
| Značka | MP |
| Povrchová úprava | MP Strieborná |
| Záruka | 5 rokov |
| Rozteč madla | 300 mm |
| Dĺžka madla | 330 mm |
| Rozmer profilu madla | Ø 30 mm |

























































