DVERNÉ MADLO MP M2 WA/A-DHP - pár (Biela lesklá RAL 9016)
DVERNÉ MADLO MP M2 WA/A-DHP - pár (Biela lesklá RAL 9016)
Varianty:
Kat. číslo:
8584138380323
Popis
Madlo na dvere je vyrobené z hliníka a je povrchovo upravené.
Profil madla: priemer 30 mm
Rozstup madla: 300 mm
Dĺžka madla: 330 mm
Uvedená cena je za 1 pár. Súčasťou balenia je spojovací materiál pre drevo, hliník a plast.
Parametre
| Kovanie typ 1 | Madlo |
|---|---|
| Kovanie typ 2 | Dverné |
| Dizajn | Moderné |
| Materiál | Hliník |
| Značka | MP |
| Povrchová úprava | MP Bílá lesklá |
| Záruka | 2 roky |
| Rozteč madla | 300 mm |
| Dĺžka madla | 330 mm |
| Rozmer profilu madla | Ø 30 mm |
























































