DVERNÉ MADLO MP K41S 40x10 mm ST - ks (BS - Čierna matná)
DVERNÉ MADLO MP K41S 40x10 mm ST - ks (BS - Čierna matná)
Kat. číslo:
8584138410181
Zvoľte variant:
| Prevedenie | Povrch | Rozteč madla | Dĺžka madla | Rozmer profilu madla | Min. odber | Dostupnosť | Cena za ks | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Prevedenie:
8584138410181
|
Povrch: MP BS (čierna mat) |
Rozteč madla: 210 mm |
Dĺžka madla: 400 mm |
Rozmer profilu madla: 40x10 mm |
Min. odber: 1 ks |
3-10 dní (na objednávku)
|
82 € / ks |
||
|
Prevedenie:
8584138410198
|
Povrch: MP BS (čierna mat) |
Rozteč madla: 300 mm |
Dĺžka madla: 500 mm |
Rozmer profilu madla: 40x10 mm |
Min. odber: 1 ks |
3-10 dní (na objednávku)
|
90 € / ks |
||
|
Prevedenie:
8584138410204
|
Povrch: MP BS (čierna mat) |
Rozteč madla: 400 mm |
Dĺžka madla: 600 mm |
Rozmer profilu madla: 40x10 mm |
Min. odber: 1 ks |
3-10 dní (na objednávku)
|
82 € / ks |
||
|
Prevedenie:
8584138410211
|
Povrch: MP BS (čierna mat) |
Rozteč madla: 600 mm |
Dĺžka madla: 800 mm |
Rozmer profilu madla: 40x10 mm |
Min. odber: 1 ks |
3-10 dní (na objednávku)
|
108 € / ks |
Popis
Madlo na dvere je vyrobené z vysoko kvalitnej nehrdzavejúcej ocele, známe ako nerez a je povrchovo upravené. Profil madla 40 mm x 10 mm. Uvedená cena je za 1 kus. K držadlám na dvere odporúčame zakúpiť aj spojovací materiál podľa požadovaného typu materiálu.
Parametre
| Kovanie typ 1 | Madlo |
|---|---|
| Kovanie typ 2 | Dverné |
| Dizajn | Moderné |
| Materiál | Nerez |
| Značka | MP |
| Povrchová úprava | MP BS (čierna mat) |
| Záruka | 5 rokov |
| Rozteč madla | 210 mm, 300 mm, 400 mm, 600 mm |
| Dĺžka madla | 400 mm, 500 mm, 600 mm, 800 mm |
| Rozmer profilu madla | 40x10 mm |






















































