DVERNÉ MADLO MP K31 25x25 mm UN - pár (BN - Brúsená nerez)
DVERNÉ MADLO MP K31 25x25 mm UN - pár (BN - Brúsená nerez)
Kat. číslo:
8584138359848
Zvoľte variant:
| Prevedenie | Povrch | Rozteč madla | Dĺžka madla | Rozmer profilu madla | Min. odber | Dostupnosť | Cena za ks | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Prevedenie:
8584138359848
|
Povrch: MP BN (brúsená nerez) |
Rozteč madla: 210 mm |
Dĺžka madla: 400 mm |
Rozmer profilu madla: 25x25 mm |
Min. odber: 1 pár |
3-10 dní (na objednávku)
|
83 € / pár |
||
|
Prevedenie:
8584138359879
|
Povrch: MP BN (brúsená nerez) |
Rozteč madla: 400 mm |
Dĺžka madla: 600 mm |
Rozmer profilu madla: 25x25 mm |
Min. odber: 1 pár |
3-10 dní (na objednávku)
|
98 € / pár |
||
|
Prevedenie:
8584138359909
|
Povrch: MP BN (brúsená nerez) |
Rozteč madla: 600 mm |
Dĺžka madla: 800 mm |
Rozmer profilu madla: 25x25 mm |
Min. odber: 1 pár |
3-10 dní (na objednávku)
|
124 € / pár |
||
|
Prevedenie:
8584138359817
|
Povrch: MP BN (brúsená nerez) |
Rozteč madla: 1000 mm |
Dĺžka madla: 1000 mm |
Rozmer profilu madla: 25x25 mm |
Min. odber: 1 pár |
3-10 dní (na objednávku)
|
191 € / pár |
Popis
Madlo na dvere je vyrobené z vysoko kvalitnej nehrdzavejúcej ocele, známe ako nerez a je povrchovo upravené. Profil madla je 25 x 25 mm. Súprava UNIVERZÁL (UN) obsahuje spojovací materiál pre obojstrannú montáž dvoch madiel do dreva, PVC, AL, skla.
Parametre
| Kovanie typ 1 | Madlo |
|---|---|
| Kovanie typ 2 | Dverné |
| Dizajn | Moderné |
| Materiál | Nerez |
| Značka | MP |
| Povrchová úprava | MP BN (brúsená nerez) |
| Záruka | 5 rokov |
| Rozteč madla | 1000 mm, 210 mm, 400 mm, 600 mm |
| Dĺžka madla | 1000 mm, 400 mm, 600 mm, 800 mm |
| Rozmer profilu madla | 25x25 mm |






















































