DVERNÉ MADLO MP K14T Ø 32 mm UN - ks (BN - Brúsená nerez)
DVERNÉ MADLO MP K14T Ø 32 mm UN - ks (BN - Brúsená nerez)
Kat. číslo:
8584138362411
Popis
Madlo na dvere je vyrobené z vysoko kvalitnej nehrdzavejúcej ocele, známe ako nerez a je povrchovo upravené. Profil madla je Ø 32 mm. Súprava UNIVERZÁL (UN) obsahuje spojovací materiál pre obojstrannú montáž jedného madla do dreva, PVC, AL, skla.
Parametre
| Kovanie typ 1 | Madlo |
|---|---|
| Kovanie typ 2 | Dverné |
| Dizajn | Moderné |
| Materiál | Nerez |
| Značka | MP |
| Povrchová úprava | MP BN (brúsená nerez) |
| Záruka | 5 rokov |
| Rozteč madla | 350 mm |
| Dĺžka madla | 382 mm |
| Rozmer profilu madla | Ø 32 mm |






















































