DVERNÉ MADLO MP K02K 25x25 mm ST ks (BS - Čierna matná)
DVERNÉ MADLO MP K02K 25x25 mm ST ks (BS - Čierna matná)
Kat. číslo:
8584138359220
Zvoľte variant:
| Prevedenie | Povrch | Rozteč madla | Dĺžka madla | Rozmer profilu madla | Min. odber | Dostupnosť | Cena za ks | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Prevedenie:
8584138359220
|
Povrch: MP BS (čierna mat) |
Rozteč madla: 200 mm |
Dĺžka madla: 225 mm |
Rozmer profilu madla: 25x25 mm |
Min. odber: 1 ks |
3-10 dní (na objednávku)
|
68 € / ks |
||
|
Prevedenie:
8584138359251
|
Povrch: MP BS (čierna mat) |
Rozteč madla: 300 mm |
Dĺžka madla: 325 mm |
Rozmer profilu madla: 25x25 mm |
Min. odber: 1 ks |
3-10 dní (na objednávku)
|
71 € / ks |
||
|
Prevedenie:
8584138359282
|
Povrch: MP BS (čierna mat) |
Rozteč madla: 600 mm |
Dĺžka madla: 625 mm |
Rozmer profilu madla: 25x25 mm |
Min. odber: 1 ks |
3-10 dní (na objednávku)
|
89 € / ks |
||
|
Prevedenie:
8584138359312
|
Povrch: MP BS (čierna mat) |
Rozteč madla: 900 mm |
Dĺžka madla: 925 mm |
Rozmer profilu madla: 25x25 mm |
Min. odber: 1 ks |
3-10 dní (na objednávku)
|
109 € / ks |
||
|
Prevedenie:
8584138359190
|
Povrch: MP BS (čierna mat) |
Rozteč madla: 1200 mm |
Dĺžka madla: 1225 mm |
Rozmer profilu madla: 25x25 mm |
Min. odber: 1 ks |
3-10 dní (na objednávku)
|
141 € / ks |
Popis
Madlo na dvere je vyrobené z vysoko kvalitnej nehrdzavejúcej ocele, známe ako nerez a je povrchovo upravené. Profil madla je 25 x 25 mm. Súprava UNIVERZÁL (UN) obsahuje spojovací materiál pre obojstrannú montáž dvoch madiel do dreva, PVC, AL, skla.
Parametre
| Kovanie typ 1 | Madlo |
|---|---|
| Kovanie typ 2 | Dverné |
| Dizajn | Moderné |
| Materiál | Nerez |
| Značka | MP |
| Povrchová úprava | MP BS (čierna mat) |
| Záruka | 5 rokov |
| Rozteč madla | 1200 mm, 200 mm, 300 mm, 600 mm, 900 mm |
| Dĺžka madla | 1225 mm, 225 mm, 325 mm, 625 mm, 925 mm |
| Rozmer profilu madla | 25x25 mm |























































