DVERNÉ MADLO MP kód K02 Ø 25 mm UN - ks (WS - Biela matná)
DVERNÉ MADLO MP kód K02 Ø 25 mm UN - ks (WS - Biela matná)
Kat. číslo:
8584138361124
Zvoľte variant:
| Prevedenie | Povrch | Rozteč madla | Dĺžka madla | Rozmer profilu madla | Min. odber | Dostupnosť | Cena za ks | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Prevedenie:
8584138361124
|
Povrch: MP WS (biela mat) |
Rozteč madla: 200 mm |
Dĺžka madla: 225 mm |
Rozmer profilu madla: 25 mm |
Min. odber: 1 ks |
3-10 dní (na objednávku)
|
83 € / ks |
||
|
Prevedenie:
8584138361155
|
Povrch: MP WS (biela mat) |
Rozteč madla: 300 mm |
Dĺžka madla: 325 mm |
Rozmer profilu madla: 25 mm |
Min. odber: 1 ks |
3-10 dní (na objednávku)
|
85 € / ks |
||
|
Prevedenie:
8584138361186
|
Povrch: MP WS (biela mat) |
Rozteč madla: 600 mm |
Dĺžka madla: 625 mm |
Rozmer profilu madla: 25 mm |
Min. odber: 1 ks |
3-10 dní (na objednávku)
|
102 € / ks |
||
|
Prevedenie:
8584138361216
|
Povrch: MP WS (biela mat) |
Rozteč madla: 900 mm |
Dĺžka madla: 925 mm |
Rozmer profilu madla: 25 mm |
Min. odber: 1 ks |
3-10 dní (na objednávku)
|
120 € / ks |
||
|
Prevedenie:
8584138361094
|
Povrch: MP WS (biela mat) |
Rozteč madla: 1200 mm |
Dĺžka madla: 1225 mm |
Rozmer profilu madla: 25 mm |
Min. odber: 1 ks |
3-10 dní (na objednávku)
|
158 € / ks |
Parametre
| Ostatné parametre | Matný povrch |
|---|---|
| Kovanie typ 1 | Madlo |
| Kovanie typ 2 | Dverné |
| Dizajn | Moderné |
| Materiál | Nerez |
| Značka | MP |
| Povrchová úprava | MP WS (biela mat) |
| Záruka | 5 rokov |
| Rozteč madla | 1200 mm, 200 mm, 300 mm, 600 mm, 900 mm |
| Dĺžka madla | 1225 mm, 225 mm, 325 mm, 625 mm, 925 mm |
| Rozmer profilu madla | 25 mm |






















































