Dverné madlo MP JNF -IN.07.153.D (TB - Titanium čierna)
Dverné madlo MP JNF -IN.07.153.D (TB - Titanium čierna)
Kat. číslo:
EAN0000015718
Zvoľte variant:
| Prevedenie | Povrch | Rozteč madla | Dĺžka madla | Rozmer profilu madla | Min. odber | Dostupnosť | Cena za ks | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Montáž na na drevo, plast, hliník Prevedenie: EAN0000015718
|
Povrch: MP Čierna |
Rozteč madla: 400 mm |
Dĺžka madla: 430 mm |
Rozmer profilu madla: 30x30 mm |
Min. odber: 1 pár |
3-10 dní (na objednávku)
|
315 € / pár |
||
|
Montáž na sklo Prevedenie: EAN0000018028
|
Povrch: MP Čierna |
Rozteč madla: 400 mm |
Dĺžka madla: 430 mm |
Rozmer profilu madla: 30x30 mm |
Min. odber: 1 pár |
3-10 dní (na objednávku)
|
344 € / pár |
Popis
Madlo na dvere je vyrobené z vysoko kvalitnej nehrdzavejúcej ocele, známe ako nerez a je povrchovo upravené.
Madlo má rozteč skrutiek 400 mm, dĺžka madla 430 mm.
Spojovací materiál pre montáž madla nie je súčasťou balenia, tj nie je v cene produktu.
Parametre
| Kovanie typ 1 | Madlo |
|---|---|
| Kovanie typ 2 | Dverné |
| Dizajn | Moderné |
| Materiál | Nerez |
| Značka | MP |
| Povrchová úprava | MP Čierna |
| Záruka | 5 rokov |
| Rozteč madla | 400 mm |
| Dĺžka madla | 430 mm |
| Rozmer profilu madla | 30x30 mm |























































