DVERNÉ MADLO MP IN.07.123.D - pár (BN - Brúsená nerez)
DVERNÉ MADLO MP IN.07.123.D - pár (BN - Brúsená nerez)
Kat. číslo:
EAN13R1000101
Popis
Madlo IN.07.123.D je vyrobené z kvalitného materiálu, nehrdzavejúcej ocele a je povrchovo upravené.
Rozmery:
Dĺžka: 644 mm
Rozteč: 600 mm
Priemer profilu madla: 20 mm
Cena je uvedená za pár.
Parametre
| Kovanie typ 1 | Madlo |
|---|---|
| Kovanie typ 2 | Dverné |
| Dizajn | Moderné |
| Materiál | Nerez |
| Značka | MP |
| Povrchová úprava | MP BN (brúsená nerez) |
| Záruka | 5 rokov |
| Rozteč madla | 660 mm |
| Dĺžka madla | 644 mm |
| Rozmer profilu madla | 20 mm |



















































