Dverné madlo MP FT - kód K40 40x20 mm UN (WS - Biela matná) - pár
Dverné madlo MP FT - kód K40 40x20 mm UN (WS - Biela matná) - pár
Kat. číslo:
8584138366693
Zvoľte variant:
| Prevedenie | Povrch | Rozteč madla | Dĺžka madla | Rozmer profilu madla | Min. odber | Dostupnosť | Cena za ks | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Prevedenie:
8584138366693
|
Povrch: MP WS (biela mat) |
Rozteč madla: 350 mm |
Dĺžka madla: 370 mm |
Rozmer profilu madla: 40x20 mm mm |
Min. odber: 1 ks |
3-10 dní (na objednávku)
|
168 € / ks |
||
|
Prevedenie:
8584138366730
|
Povrch: MP WS (biela mat) |
Rozteč madla: 800 mm |
Dĺžka madla: 820 mm |
Rozmer profilu madla: 40x20 mm mm |
Min. odber: 1 ks |
3-10 dní (na objednávku)
|
246 € / ks |
Popis
Madlo na dvere je vyrobené z vysoko kvalitnej nehrdzavejúcej ocele, známe ako nerez a je povrchovo upravené. Profil madla má rozmer 40 x 20 mm. Súprava UNIVERZÁL (UN) obsahuje spojovací materiál pre obojstrannú montáž dvoch madiel do dreva, PVC, AL, skla.
Parametre
| Kovanie typ 1 | Madlo |
|---|---|
| Kovanie typ 2 | Dverné |
| Dizajn | Moderné |
| Materiál | Nerez |
| Značka | MP |
| Povrchová úprava | MP WS (biela mat) |
| Záruka | 5 rokov |
| Rozteč madla | 350 mm, 800 mm |
| Dĺžka madla | 370 mm, 820 mm |
| Rozmer profilu madla | 40x20 mm mm |






















































