Dverné madlo MP FT - kód K01 Ø 30 mm UN - pár (BN - Brúsená nerez)
Dverné madlo MP FT - kód K01 Ø 30 mm UN - pár (BN - Brúsená nerez)
Kat. číslo:
8584138478730
Popis
Madlo na dvere je vyrobené z vysoko kvalitnej nehrdzavejúcej ocele, známe ako nerez a je povrchovo upravené. Profil madla je Ø 30 mm.
Súprava UNIVERZÁL (UN) obsahuje spojovací materiál pre obojstrannú montáž dvoch madiel do dreva, PVC, AL, sklo.
Parametre
| Kovanie typ 1 | Madlo |
|---|---|
| Kovanie typ 2 | Dverné |
| Dizajn | Moderné |
| Materiál | Nerez |
| Značka | MP |
| Povrchová úprava | MP N (nerez) |
| Záruka | 5 rokov |
| Rozteč madla | 600 mm |
| Dĺžka madla | 630 mm |
| Rozmer profilu madla | 30 mm |



















































