DVERNÉ MADLO Holar F 3, ø 32 mm - nerez vysoký lesk
Zvoľte variant:
| Prevedenie | Povrch | Rozteč madla | Dĺžka madla | Rozmer profilu madla | Min. odber | Dostupnosť | Cena za ks | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Prevedenie:
|
Povrch: HOLAR NEREZ LESK |
Rozteč madla: 300 mm |
Dĺžka madla: 500 mm |
Rozmer profilu madla: Ø 32 mm |
Min. odber: 1 pár |
3-10 dní (na objednávku)
|
89 € / pár |
||
|
Prevedenie:
|
Povrch: HOLAR NEREZ LESK |
Rozteč madla: 300 mm |
Dĺžka madla: 500 mm |
Rozmer profilu madla: Ø 30 mm |
Min. odber: 1 ks |
3-10 dní (na objednávku)
|
67 € / ks |
Popis
Nerezové dverné madlo F 3 z nerez ocele DIN 1.4301, s lesklým povrchom, tvarom pripomínajúci tvar písmena F, vhodné pre interiér aj exteriér, možné použiť aj ako stenové, v jednostrannom či obojstrannom prevedení.
Iné rozmery a povrchové úpravy čierny chróm, zlatý titán, alebo lak podľa RAL na dotaz.
Nerezové dverné madlo F 3 je vhodné na inštaláciu do interiéru aj exteriéru, je možné ho použiť aj ako stenové, vyrobené z nererovej ocele DIN 1.4301 s lesklým povrchom v tvare pripomínajúcim písmeno F, hygienicky nezávadné, s dlhou životnosťou. Povrchová úprava je realizovaná brúsením a leštením, nie sú naň nanášané žiadne ďalšie laky, či vykonávané povrchové úpravy. Je odolné proti tzv. "prstienkovému efektu" - poškriabaniu či oprýskaniu prstienky alebo inými kovovými predmetmi.
Toto dverné madlo je dostupné v páre na obojstranné použitie, alebo ako kus na jednostranné použitie.
Obsah balenia: kus alebo pár madla podľa výberu, sada spojovacieho materiálu, montážna šablóna, faktúra (slúži ako dodací a záručný list)
Parametre
| Kovanie typ 1 | Madlo |
|---|---|
| Kovanie typ 2 | Dverné |
| Dizajn | Moderné |
| Materiál | Nerez |
| Značka | HOLAR |
| Povrchová úprava | HOLAR NEREZ LESK |
| Záruka | 2 roky |
| Rozteč madla | 300 mm |
| Dĺžka madla | 500 mm |
| Rozmer profilu madla | Ø 30 mm, Ø 32 mm |



















































